O nás

Společnost PESMENPOL je výrobcem profesionálních sportovních zařízení a doplňků pro vybavení sportovních objektů. Naše výrobky si od roku 1994 získali uznání od uživatelů v celé Evropě. Všechna zařízení splňují ustanovení evropských norem a jsou certifikovány. Zařízení splňují požadavky Mezinárodních federací a jsou určeny pro nejvyšší ligové a mezinárodní soutěže pro jednotlivé sporty. Kromě výroby profesionálních sportovních zařízení zabýváme se i komplexním vyřizováním sportovních objektů. Nabízíme spolupráci investorům, školám, sportovním svazem a klubem, stavebním firmám, které realizují výstavbu resp. rekonstruují sportovní objekty.

Na požádání bezplatně vypracujeme optimální složení vybavení sportovních objektů podle jejich typu a funkčnosti. Za posledních 22 let jsme vybavili okolo 10 000 sportovních objektů od malých gymnastických hal ve školách až po více účelové sportovní objekty.

Společnost PESMENPOL má vysoce kvalifikovaný personál, což je předpokladem pro realizaci individuálních přání zákazníků ve vysoké kvalitě a v krátkém čase. Firma vlastní platný certifikát integrovaného manažerského systému řízení dle norem ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, OHSAS 18001:2007.

Disponujeme nejnovější speciální montážní technologií, která nepotřebuje žádnou přípravu objektu před montáží resp. ochranu palubky před poškozením. Sportovní objekt je po ukončení montáže hned připraven k užívání. Čas realizace požadavku zákazníka je 14 dní od zaměření objektu. Samotná montáž při realizaci komplexního vybavení sportovní haly trvá 4 dny, montáž dílčích zařízení maximálně 1 den. Při komplexním vybavení sportovních areálů výrobky PESMENPOL poskytujeme 3 roky záruku a stálý záruční i pozáruční servis na všechny naše sportovní zařízení.

Těšíme se na spolupráci a věříme, že naše kvalita, cena a doba dodání Vás přesvědčí pro realizaci Vašich záměrů prostřednictvím společnosti PESMENPOL.

PESMENPOL s.r.o.
Oldřichovice 738
739 61 Třinec
Česká republika
IČO: 029 26 008

web: www.pesmenpol.cz
tel : +421 51 772 10 83
e-mail: obchod@pesmenpol.cz

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Sledujte nás na Facebooku

Najděte nás na Mapě